Letné sústredenie Florbalový kemp

letné sústredenie 27.8.2023-31.8.2023
florbalový denný kemp 17.7.2023-21.7.2023

PRIHLÁSENIE JE JEDNODUCHÉ!

PRIHLASOVANIE NA LETNÉ SÚSTREDENIE IBA PROSTREDNÍCTVOM SYSTÉMU EOS.


PRIHLASOVACÍ FORMULÁR do denného kempu 17.7.-21.7.2023 STIAHNETE TU:

Sústredenie prebehne formou prespávacieho tábora v penzióne Majk na Heľpe, samozrejme s plnou penziou, doprava 27.8. ráno vlakom z Galanty do Banskej Bystrice alebo Brezna, odkiaľ je zabezpečený samostatný autobus do Heľpy, cesta späť prebehne rovnako 31.8., návrat do Galanty neskôr popoludní až večer.

Na sústredení budú florbalové, kondičné a silové tréningy vonku a v telocvični.

Vo zvyšnom čase je pre účastníkov priamo v penzióne k dispozícii bazén, sauna a soľná jaskyňa.

Okolie Heľpy je vhodné na turistiku, tak samozrejme dáme niečo aj my dolniaci - zvažujeme napr. výstup na Kráľovu hoľu, turistika na Muránskej planine, Čiernohronská železnica.

Sústredenie je pripravované pre starších žiakov, staršie žiačky, dorastencov a dorastenky, mladšie kategórie sa sústredenia nezúčastnia.

Dozor viacerých dospelých osôb je samozrejmosťou, pričom k dispozícii bude aj jedno auto. K dispozícii je obmedzený počet 20 miest.

Pre prípadné ďalšie informácie nás kontaktujte zvyčajnými komunikačnými cestami (eos, sms, messenger, viber, whatsApp, e-mail).

My sa už teraz veľmi tešíme na tento letný týždeň. 


Zaslaním prihlasovacieho formulára na footballandia@gmail.com prihlásite Vaše dieťa do denného kempu. Hráči klubu nás môžu, samozrejme, kontaktovať cez sms, messenger, whats app, telefonicky, cez eos.

Cena letného sústredenia je 200,00 eur pre 1 osobu.


Cena denného kempu je 100,00 eur pre 1 osobu na týždeň.

- strava pre deti v tábore bude zabezpečená externým dodávateľom, ktorý je povinný dodržiavať všetky hygienické predpisy úradu verejného zdravotníctva,

- PREDBEŽNÝ PROGRAM

MIESTO konania - ZŠ M. R. Štefánika Galanta (za čerpacou stanicou smerom na Šaľu)

NÁSTUP do tábora - v pondelok od 7.30 hod (doprava individuálna), priniesť fotokópiu platného preukazu poistenca (alebo originál, my spravíme fotokópiu a originál sa vráti), podpísanie prihlasovacieho formulára na mieste

PRÍCHOD do tábora - každý pracovný deň od 7.30 hod (doprava individuálna)

TRVANIE tábora - každý pracovný deň do 16.00 hod (doprava individuálna)

NEZABUDNÚŤ: prikrývka hlavy, športová obuv, športové oblečenie, náhradné oblečenie, pri zhoršenom počasí teplejšie oblečenie a nepremokavý zvršok alebo pršiplášť, oblečenie musí byť najmä pohodlné, radšej staršie, obuv na prezutie (papuče, sandále).


PROGRAM: viacfázový florbalový tréning, kondičný tréning, uvoľňovacie cvičenie.


Sprievodný program prispôsobený podľa aktuálneho počasia: návšteva termálneho kúpaliska, turistický výlet, stanová prespávačka, opekačka, múzeum, prednáška a ukážka hasiči, poľovníci, policajti, záchranári.

Pretože voda na termálnom kúpalisku má hĺbku 1,30-2,00 m, nie je v silách dozoru venovať sa plavcom aj neplavcom bez plávacích pomôcok súčasne (zo skúsenosti vieme, že pri počte cca 25 detí je 15-17 plavcov a zvyšok neplavcov), kemp Footballandia nie je plaveckým výcvikom, neplávajúce deti bez pomôcky budú musieť z dôvodu zabezpečenia bezpečnosti ich samých aj ostatných detí sedieť vedľa bazéna.

KÚPALISKO: jednodňová návšteva kúpaliska, v tento deň pribaliť plavky, uterák, PLÁVACIE KOLESO, RUKÁVY, VESTA, prípadne plavecké okuliare.

môže byť: hračky a hry vhodné na hru vonku na ihrisku

V ŽIADNOM PRÍPADE NEBALIŤ: jedlo, pitie, mobily, hracie konzoly, iné cennosti, peniaze (za zničenie alebo stratu týchto organizátor nepreberá zodpovednosť).

Účastnícky poplatok 100€ za denný tábor alebo záloha 100€ a doplatok 100€ za letné sústredenie alebo cena za letné sústredenie 200€

Úhrada na účet: bankové spojenie TATRA BANKA, a.s.

č. účtu 2929892545/1100
(IBAN SK13 1100 0000 0029 2989 2545)