RETRO HUDOBNO - TANEČNÁ ZÁBAVA


  • Dátum a čas konania: 02.12.2022 o 18:00 hod
  • Miesto konania: Jedáleň ZŠ M. R. Štefánika Galanta
  • Hudba: DJ Williem
  • Vstupné: 12,00 eur / osoba
  • Rezervácia a úhrada vstupného: do 15.11.2022

RETRO HUDOBNO - TANEČNÁ ZÁBAVA je určená iba pre dospelých bez detí, takže rodičia, starí rodičia, priatelia a priaznivci nášho klubu sú srdečne vítaní. 

Zábava sa bude konať ako BATȎŽKOVÁ ZÁBAVA (po maďarsky BATYUS BÁL), takže NIE JE zabezpečené občerstvenie ani večera, každý konzumuje, čo si prinesie. Ako na riadnej narodeninovej oslave ani teraz nebude chýbať skvelá chutná krásna torta. BAR prvej pomoci smädným bude všetkým k dispozícii. Odmenení nebudeme iba my, ale aj vy - skvelá zábava v dobrej spoločnosti a bohatá TOMBOLA sú zaručené.

V prípade záujmu si, prosím, rezervujte miesta čo najskôr (pretože miestnosť nie je nafukovacia), rezervácie akceptujeme prostredníctvom eos zone systému, e-mailom, telefonicky, sms, Messenger, Viber, WhatsApp.

Na vás všetkých sa už teraz veľmi tešíme!

KLUBOVŇA

Máme pre všetky deti - členov FBK Galanta United - klubovňu, spoločenskú miestnosť, v ktorej vystavíme všetky získané medaile, diplomy, trofeje a kde deti (príp. rodičia) môžu tráviť svoj voľný čas zábavou a hraním hier. Priestor klubovne je v obchodnom dome Univerzál na prvom poschodí na konci chodby nad predajňou kvetov. 

Fan shop - oblečenie a fanúšikovské predmety

Ihrisko

Podpisom zmluvy na dlhodobý prenájom vonkajšieho ihriska na ZŠ M. R. Štefánika Galanta sme sprístupnili toto ihrisko širokej verejnosti - stačí sa nám ozvať a my zabezpečíme jeho otvorenie a možnosť toto ihrisko využívať.

DS florbalactive

S finančnou podporou Nadácie ZSE sa v sezóne 2020/2021 uskutočnil projekt DS florbalakctive. Hlavnou myšlienkou projektu bolo začlenenie detí so špeciálnymi potrebami (fyzické, mentálne) do bežného tréningového procesu FBK Galanta United.


Veselé loptičky

Na preklenutie nedostatku sociálnych kontaktov počas reštrikčných opatrení súvisiacich s CoVID-19 sme uskutočnili projekt Veselé loptičky. Rozmiestnili sme 250 florblových loptičiek po meste a jeho najbližšom okolí. Deti mali loptičky hľadať a následne premiestňovať na iné miesto.

Online stretnutia a tréningy

Na preklenutie nedostatku sociálnych kontaktov počas reštrikčných opatrení súvisiacich s CoVID-19 sme viedli online stretnutia a tréningy -  zlepšovali kondíciu a florbalové zručnosti v pohodlí domova.